Aktualności

Aktualności (3)

Ręczniki dla każdej dłoni

Ciągle rozszerzamy naszą ofertę środków higienicznych. Rozpoczęliśmy współpracę z kolejną hurtownią we Wrocławiu. Dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom jeszcze większy wybór ręczników papierowych typu ZZ, papieru toaletowego czy ręczników kuchennych. Nasi klienci mogą wybierać pośród kolorów, ilości warstw i miękkości papieru.

Informacja dla nowych klientów

Wystarczy do nas zadzwonić i umówić wizytę naszego konsultanta w dogodnym dla Was terminie. Na miejscu ustalimy zakres obowiązków przy utrzymaniu czystości i dobierzemy wszelkie niezbędne środki czystości.

 

więcej o środkach higienicznych

Czytaj dalej...

Zima nie wróci

Jesteśmy przekonani, że można rozpoczynać wiosenne porządku. Przez kilka zimowych miesięcy siedzieliśmy w szczelnie pozamykanych biurach. Nawet przy codziennym sprzątaniu, teraz, przedwiośniem potrzebne jest przeprowadzenie gruntowych porządków. Warto umyć okna i wygonić z miejsca pracy wszystkie zarazki.

 

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

 

Bez względu na to jak wspaniale i skutecznie działa Wasza firma, odwiedzający Wasze biuro goście mogą odnieść mylne wrażenie, jeżeli wokół nie będzie czysto i świeżo.

Tu wkracza Cleneo, eksperci od sprzątania biur

Firma sprzątająca