Nie jesteśmy

anonimowi

Kierujemy się zasadami,

które doceniają nasi partnerzy.

 

Sprzątanie Wrocław - firma sprzątająca

 

Nie będziemy pisać, jaką wspaniałą firmą jesteśmy. Nie napiszemy nawet, że jesteśmy najtańsi i najlepsi. Napiszemy, że nam zależy, że się staramy i że wiemy czego się od nas oczekuje.

 

Kiedyś pracowaliśmy w biurach. Mieliśmy własne biurko, na nim komputer, dokumenty ułożone według - znanego tylko nam - schematu, karteczki poprzylepiane w widocznych miejscach, które wspomagały naszą pamięć, no i kubek. Inny myśleli, że na biurku panuje bałagan, jednak dla nas był to uporządkowany chaos, który pomagał pracować szybciej i sprawniej.

 

Gdy rano przychodziliśmy do biura, na naszym biurku, niemal zawsze panował nowy ład: wszystkie dokumenty piętrzyły się na jednej stercie, karteczki się poodlepiały spadając pod biurko a kubka nie było. Stał w zlewozmywaku, nie zawsze czysty. Zresztą poziom higieny w całym biurze był daleki od oczekiwań. Jednak wbrew pozorom nie mieliśmy na to większego wpływu.

 

Wtedy biurem rządziła pani Alicja, zatrudniona na ćwierć etatu biurowa sprzątaczka. Na nic zdały się prośby i ustalenia. Zawsze obrażona, zawsze wiedząca lepiej i zawsze podążająca przez wszystkie pomieszczenia z jednym wiadrem, jednym płynem i - o zgrozo - jedną ścierką!

Intrygowało nas czy pani Alicja najpierw myje nasze biurka a potem sanitariaty, czy może odwrotnie. Zdania były podzielone.

Gdy postanowiliśmy założyć firmę świadczącą usługi sprzątania biur, już na wstępie wiedzieliśmy czego pracownikom biur potrzeba a co powoduje u nich białą gorączkę.

Jeszcze przed otwarciem naszej firmy ruszyliśmy do naszych byłych pracodawców, wypytaliśmy naszych współpracowników, znajomych i znajomych naszych znajomych. Wśród nich byli prezesi, managerowie, sekretarki, informatycy, konsultanci - słowem niemal setka osób. Każdy opowiedział nam o swoich przygodach z biurowymi sprzątaczkami. Mówili o swoich oczekiwaniach i życzeniach.

 

Tak powstały zasady i warunki pracy na których do dziś opieramy nasze działania w Cleneo.

Opracowaliśmy unikatowy, ale banalnie prosty system komunikacji z każdym pracownikiem, dzięki temu personel sprzątający Cleneo zawsze wie, które biurko można posprzątać a które tego dnia należy omijać szerokim łukiem. Wiemy jak wyciągnąć kurz z plątaniny kabli nie rozłączając jednocześnie routera. Wiemy jak wyczyścić monitor nie topiąc klawiatury i w jaki sposób podlewać kwiaty, aby rano nie trzeba było chodzić po biurze w kaloszach.

Znaleźliśmy nawet patent na dziurawą ludzką pamięć. Dzięki niemu kwiaty nie uschną a kurz na lodówce, kopiarce i rynienkach na kable nie zacznie się rozrastać. Po prostu nasz personel pamięta o wszystkim!

 

To banalne sprawy a doświadczenie uczy, że często tak trudne to wyegzekwowania.

Założyliśmy Cleneo, aby w praca w biurach mogła koncentrować się na tym, co jest istotą firmy. W czystej i zdrowej atmosferze.

Chcemy, abyście zatrudniając nas zapomnieli o brudnej robocie :-)

 

Firma sprzątająca

Firma sprzątająca Cleneo specjalizuje się w utrzymaniu porządku w biurach na terenie miasta Wrocławia.

Serwis sprzątający zapewnia czystość w Waszym miejscu pracy.

 

Bez względu na to jak wspaniale i skutecznie działa Wasza firma, odwiedzający Wasze biuro goście mogą odnieść mylne wrażenie, jeżeli wokół nie będzie czysto i świeżo.

Tu wkracza Cleneo, eksperci od sprzątania biur

Firma sprzątająca