1. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mycie szyb

Witryny i okna sklepowe

 

 

  • centra handlowe
  • pojedyncze sklepy i salony
  • usługi nocne, całodobowe

 

 Zamów wycenę!

Mycie okien i witryn sklepowych

Stosując specjalistyczny sprzęt na wysięgnikach jesteśmy w stanie sprostać niemal każdemu zadaniu.
Doczyszczamy i myjemy witryny sklepowe w sklepach i galeriach handlowych na terenie całego Wrocławia.

Godziny pracy

Znaczna większość naszych klientów zamawia nasze usługi w godzinach zamknięcia sklepu. Dlatego usługi związane z myciem witryn i sprzątaniem sklepów wykonujemy przez całą dobę.

Bezpieczeństwo

W wielu przypadkach tuż za sklepową witryną wystawiany jest towar znacznej wartości. Zdajemy sobie sprawę, że wystawy nie zawsze da się usunąć na czas sprzątania. Dlatego podejmujemy najwyższe środki ostrożności, aby wystawa nie ucierpiała.
Na wszelki wypadek posiadamy pakiem ubezpieczeń OC.

Płatności

Za nasze usługi wystawiamy fakturę VAT

Środki czystości

Używamy tylko certyfikowanych środków czystości, które posiadają polskie atesty i są dopuszczone do użytku w naszym kraju.
Na przestrzeni lat testowaliśmy wiele środków czystości. Dziś wybieramy te, które sprawdzają się najlepiej przy myciu dużych powierzchni szklanych. Nie pozostawiają smug i szybko wysychają.

 

Więcej informacji o usłudze sprzątania sklepów można znaleźć TUTAJ

 

Bez względu na to jak wspaniale i skutecznie działa Wasza firma, odwiedzający Wasze biuro goście mogą odnieść mylne wrażenie, jeżeli wokół nie będzie czysto i świeżo.

Tu wkracza Cleneo, eksperci od sprzątania biur

Firma sprzątająca