Sprzątanie

biura

Najwyższa jakość usług Cleneo.

Poznaj ofertę, którą idealnie dopasujemy do Twojego biura.

 

Sprzątanie biur, Wrocław i okolice

 

 

 

 

ZAKRES PRAC PRZY SPRZĄTANIU BIURA

Przykładowy zakres obowiązków naszego personelu podczas sprzątania powierzchni biurowych oraz zaplecza socjalnego w firmie.

 

Sprzątanie cykliczne - podstawowe

w ramach pakietu zapewniamy czystość na stanowisku pracy, higienę urządzeń sanitarnych i dużo więcej

 • kompleksowe mycie toalet i łazienek wraz z dezynfekcją.
 • zebranie i mycie naczyń
 • sprzątanie kuchni, jadalni
 • sprzątanie szatni
 • odkurzanie wykładzin
 • zamiatanie podłóg
 • mycie podłóg środkami dostosowanymi do danej nawierzchni
 • usuwanie kurzu z biurek, mebli biurowych, parapetów,
 • czyszczenie sprzętu biurowego
 • usuwanie zabrudzeń na meblach biurowych
 • mycie drzwi wewnętrznych oraz wejściowych
 • wynoszenie śmieci
 • czyszczenie pojemników na śmieci
 • czyszczenie ekranów LCD i CRT
 • dezynfekcja telefonów
 • zamiatanie i mycie schodów zewnętrznych
 • sprzątanie wind

Sprzątanie dodatkowe - okresowe

 • odświeżanie wykładzin
 • czyszczenie tapicerki i stelaży krzeseł i foteli biurowych
 • mycie okien obustronnie z wnętrza budynku (usługa nie obejmuje prac wysokościowych, na życzenie możemy zorganizować mycie okien wysokościowe poprzez współpracującą z Cleneo firmą)
 • czyszczenie kwiatów sztucznych i żywych
 • czyszczenie żaluzji, rolet
 • pielęgnacja, czyszczenie i zabezpieczania podłóg twardych
 • czyszczenie ścianek działowych (boksów)
 • gruntowne czyszczenie kuchni (sprzątanie wnętrz szafek, czyszczenie kuchenki mikrofalowej, odkamienianie czajnika, ekspresu do kawy)
 • czyszczenie paneli ściennych
 • inne usługi, według życzeń

 

Wiemy doskonale, jak wiele czynności musi codziennie wykonać personel sprzątający biura. W ten sposób zapewnia pracownikom oraz gościom czyste, komfortowe i bezpieczne środowisko do pracy.

 

Mimo, że nasz personel sprzątający posiada duże doświadczenie, to zdajemy sobie sprawę, że podczas sprzątania można popełnić zwyczajne przeoczenie. Aby zminimalizować podobne problemy w Cleneo opracowaliśmy autorski system kontroli.

Osoba sprzątająca wypełnia zadania określone wcześniej na liście kontrolnej. Lista po każdym sprzątaniu jest ponownie sprawdzana i zatwierdzana.

Wprowadziliśmy bardzo częstą kontrolę kierowniczą. Osoba bezpośrednio nadzorująca personel sprzątający w Państwa biurze kontroluje przestrzeganie najwyższych norm i zasad obowiązujących w Cleneo oraz sprawdza efekty pracy personelu.

Zobacz ofertę dla biznesu Zamów wycenę!

Powrót

 

 

CZĘSTOTLIWOŚĆ SPRZĄTANIA

Personel sprzątający Cleneo może odwiedzać Wasze biuro codziennie, co drugi dzień, raz w tygodniu bądź według ustalonego harmonogramu. Możemy także zapewnić ciągłą obecność naszego pracownika podczas pracy biura. Będzie na bieżąco dbał o czystość, może także podlegać bezpośrednio kierownictwu firmy.

 

Codzienne sprzątanie, 7 dni w tygodniu 

To oferta idealna dla dużych biur, w których pracuje się nieprzerwanie przez cały tydzień, nawet przez całą dobę. Wzmożony ruch wymaga częstego sprzątania. Oferta skierowana także dla firm, których wzmożony ruch panuje jedynie w wybranych pomieszczeniach (obsługa klienta, ciągi komunikacyjne itp.)

 

5 dni w tygodniu 

Oferta jest najbardziej praktycznym rozwiązaniem dla każdej firmy, która potrzebuje codziennego sprzątania, ale pracuje przez pięć dni w tygodniu.

 

3 dni w tygodniu

To opcja oszczędna dla firm, które nie potrzebują codziennego serwisu sprzątającego. Pozwala na utrzymanie czystości a jednocześnie zmniejszenie kosztów.

 

cotygodniowe sprzątanie

Idealne rozwiązanie dla najmniejszych biur, w których nie ma dużego natężenia ruchu i zabrudzeń z nim związanych. Cotygodniowe odkurzanie wykładzin, usuwanie kurzu z mebli biurowych oraz kompleksowe sprzątanie sanitariatów pozwala na minimalizację kosztów.

sprzątanie raz w miesiącu

Doskonałe rozwiązanie dla biur o mniejszym natężeniu ruchu, gdzie pracownicy sami dbają oczystość w swoim miejscu pracy. Jednak drobne codzienne porządki wymagają także dodatkowego, okresowego, gruntownego sprzątania. Comiesięczna usługa Cleneo pozwoli na odświeżenie pomieszczeń, umycie okien czy profesjonalne wyczyszczenie sanitariatów.

 

Kwartalne sprzątanie

Jeśli zdecydowaliście, że w Waszej firmie pracownicy biurowi sami dbają o czystość swojego miejsca pracy, warto ułatwić im pracę.

Gruntowne czyszczenie i odświeżenie każdego biura pozwoli na łatwiejsze codzienne utrzymanie czystości. Personel sprzątający Cleneo cztery razy w roku może odwiedzić Wasze biuro. Gruntownesprzątanie połączone z myciem okien, czyszczeniem wykładzin, żaluzji czy podsufitki pozwoli na utrzymanie w czystości elementów wyposażenia, którego codzienne sprzątanie nie obejmuje.

 

Dla Waszej wygodny usługi świadczone przez Cleneo dla biura można dowolnie łączyć.

Przykład:

- 5 dni w tygodniu mycie naczyń, odkurzanie ciągów komunikacyjnych

- 1 dzień w tygodniu kompleksowe sprzątanie

- raz na kwartał pranie wykładziny dywanowej, mycie okien.

powrót

 

 

JEDNORAZOWE SPRZĄTANIE

Kiedy nasi klienci potrzebują jednorazowego sprzątania?

Powodów są setki. Jednak najczęściej otwierają nowe biura, zwiększają powierzchnie obecnych biur, przemeblowują lub przygotowują specjalne wydarzenie. Może nim być firmowa impreza okolicznościowa po której trzeba posprzątać albo przygotowanie biura do odwiedzić prezesa zarządu z Warszawy lub kluczowego klienta.

 

Cleneo w każdym z tych przypadków i w każdym innym zapewni profesjonalną usługę utrzymania lub przywrócenia czystości. Wystarczy zadzwonić. Dostosujemy siły i środki do Waszych potrzeb.

 

powrót

 

 

SPRZĄTANIE PRZY PRZEPROWADZKACH

Podczas przeprowadzki biura zawsze tworzy się sporo bałaganu. W Cleneo chętnie pomożemy w posprzątaniu starego biura przed oddaniem oraz przygotujemy nowe pomieszczenia do wprowadzenia się. A na końcu gruntownie posprzątamy i usuniemy zbędne kartony.

 

 • Posprzątamy stare biuro przygotowując je do oddania.
 • Przygotujemy nowe biuro do montażu mebli i rozpakowywania.
 • Usuniemy zbędne kartony i gruntownie posprzątamy po przeprowadzce. Przygotujemy Wasze biuro do pracy.

 

Więcej szczegółowych informacji o sprzątaniu podczas przeprowadzki znajduje się tutaj

 

Powrót

 

 

WYPOSAŻENIE PERSONELU SPRZĄTAJĄCEGO

Jedyne co oczekujemy od naszych klientów to zapewnienie nam dostępu do sprzątanych pomieszczeń. My zadbamy o profesjonalne środki czystości dedykowane do danego rodzaju nawierzchni, odpowiednie preparaty dezynfekujące, uzupełnianie środków higieny (mydło, ręczniki, zapach), odkurzacze, szorowarki, froterki czy mopy.

Dzięki temu Twoja firma będzie mogła skoncentrować się tylko na właściwej pracy. Sprzątaniem, doborem sprzętu i środków zajmie się Cleneo.

 

Powrót

 

 

BEZPIECZEŃSTWO WASZEGO BIURA

Personel sprzątający Cleneo  stanowią wykwalifikowane osoby świetnie rozumiejący potrzeby klientów i posiadające umiejętność samodzielnej pracy. Nasi pracownicy wiedzą jak obchodzenia się ze sprzętem elektronicznym. Nie wyłączą z gniazdka komputera (w ogóle nie wyłączają niczego z gniazdek), aby mieć łatwiejszy dostęp do czyszczonej powierzchni.

W Cleneo dysponujemy także odpowiednim ubezpieczeniem OC. Więcej TUTAJ

 

Powrót

 

 

SPRZĄTANIE PRZEZ CAŁĄ DOBĘ

 

Dla nas nie ma znaczenia, o której sprzątamy.  Personel sprzątający Cleneo może wykonywać swoje usługi o dowolnej porze podczas pracy biura, jak i po jego zamknięciu. Jednakże dla zapewnienia najmniejszej ingerencji w Waszą prace proponujemy sprzątanie po godzinach, także w nocy.

 

Więcej o serwisie Cleneo24 znajdziesz TUTAJ

 

Powrót

 

 

SPRZĄTANIE PRÓBNE

 

Wiemy, jak trudno jest wybrać firmę sprzątającą, aby potem nie żałować. W Cleneo stawiamy na rzetelność, uczciwość i profesjonalizm. Dlatego na początku naszej współpracy nie wymagamy żadnych umów.

 

Zamówcie sprzątanie jednorazowe, jeżeli jego efekty spełnią oczekiwania kierownictwa i pracowników możemy sporządzić umowę próbną. Dopiero, gdy nabierzecie pewności, że Cleneo Was nie zawiedzie podpiszemy umowę standardową na dany okres.

 

Powrót

 

 

UZUPEŁNIANIA ŚRODKÓW HIGIENICZNYCH

Zlecając sprzątanie swojego biura firmie zewnętrznej zapomnijcie o wszelkich obowiązkach związanych z utrzymaniem czystości. Pragniemy, abyście także nie musieli martwić się o uzupełnianie środków higienicznych. Na życzenie będziemy dostarczać do biura papier toaletowy, ręczniki papierowe, chusteczki, cokolwiek będzie potrzebne.

Za dostarczenie środków higienicznych nie pobieramy żadnej opłaty a ceny są takie, jak w hurtowni.

 

Więcej o uzupełnianiu środków higienicznych znajdziesz TUTAJ

 

 

 

 

Firma sprzątająca

Wrocław i okolice

 

Bez względu na to jak wspaniale i skutecznie działa Wasza firma, odwiedzający Wasze biuro goście mogą odnieść mylne wrażenie, jeżeli wokół nie będzie czysto i świeżo.

Tu wkracza Cleneo, eksperci od sprzątania biur

Firma sprzątająca