Proszę, wprowadź dane do formularza. Odeślemy naszą orientacyjną wycenę sprzątania.

Obsługujemy biura o powierzchni powyżej 400 m. kw.

 

 

 

 

JAK WYCENIAMY?

Nie sposób rzetelnie i uczciwie wycenić usługę kompleksowego sprzątania powierzchni biurowych opierając jedynie na informacji o metrażu. Dlatego w Cleneo każdej zainteresowanej naszymi usługami firmie poświęcamy dużo więcej czasu, niż podczas szybkiej rozmowy telefonicznej. Z tego też powodu cena za usługę, której kalkulacja opiera się na danych z powyższego formularza jest jedynie ceną orientacyjną.

Z doświadczenia wiemy, jak różnią się poszczególne biura i jak różne potrzeby mają osoby w nich pracujące. Dlatego NIGDY nie pozwolimy sobie na unifikację naszych usług. Doskonale wiemy jaką specyfikę powiadają posiadają biura firm branży IT, handlowej czy finansowej.

W celu poznania dokładnej wyceny naszych usług, zaproście naszego przedstawiciela, porozmawiajcie z nim o swoich oczekiwaniach, przyzwyczajeniach i potrzebach związanych z utrzymaniem porządku w biurze. Nasz pracownik przyjrzy się podłogom, oknom, sanitariatom czy meblom. Sam także zasugeruje najlepsze rozwiązania.

W ciągu doby otrzymacie kompleksową ofertę z różnymi pakietami usług i wariantami cenowym. Niczym nie ryzykujecie. Nasze usług na poziomie wyceny są całkowicie darmowe. Mało tego, nie płacicie z góry za nasze usługi. Pierwszą fakturę wystawimy dopiero po miesiącu świadczenia usług. Pierwszy miesiąc naszej pracy jest miesiącem próbnym. Oznacza to, że bez żadnych zobowiązań długoterminowych możecie przetestować nasze usługi i zrezygnować z nich w każdym momencie.

 

Zadzwoń do nas Poznaj naszą pracę

 

 

Bez względu na to jak wspaniale i skutecznie działa Wasza firma, odwiedzający Wasze biuro goście mogą odnieść mylne wrażenie, jeżeli wokół nie będzie czysto i świeżo.

Tu wkracza Cleneo, eksperci od sprzątania biur

Firma sprzątająca